Оголосили дату виходу фільму “Черкаси” (фото)

16 липня 2019, 12:35

Оголосили дату виходу фільму "Черкаси" (фото)

Всеукраїнська прем’єра та вихід на широкі екрани фільму Тимура Ященка «Черкаси» відбудуться 27 лютого 2020 року. Ця дата вибрана командою стрічки не випадково – саме в цей час у 2014 році розпочалася анексія Криму.

«Фільм «Черкаси», безумовно, є одним із найочікуваніших в українському кінопрокаті. А зважаючи на те, що прем’єра картини запланована аж на лютий, думаю, стрічка буде виходити на широкі екрани ще й з багажем фестивальних нагород», – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Оголосили дату виходу фільму "Черкаси" (фото)

Режисерську версію фільму з назвою «U 311: Черкаси» покажуть у національній конкурсній програмі 10-го Odesa International Film Festival.

Оголосили дату виходу фільму "Черкаси" (фото)

Фільм створено компанією MKK film service за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, картина розповідає про екіпаж тральщика «Черкаси», який чотири роки тому став єдиним з семи кораблів, що втримав український стяг на своїй щоглі на озері Донузлав, під час анексії Криму. Упродовж трьох тижнів екіпаж судна гідно тримав оборону, мужньо чинив опір, відбиваючи атаки військ РФ.

Консультантом фільму є реальний командир тральщика «Черкаси», почесний громадянин міста Черкаси Юрій Федаш, а до акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі навесні 2014-го року. Саундтрек створили Катя Чілі та Антон Байбаков.

Знімання стрічки проходили в Очакові, Одесі та невеличкому селі Чернігівської області.

Читайте такожФільм “Черкаси” візьме участь в Одеському кінофестивалі.

Коментарі

Вгору