Оформляти біометричні документи черкащани можуть за допомогою «електронної черги»

03 жовтня 2017, 08:45

Подавати заяву на оформлення біометричних документів можна за допомогою сервісу «Електронна черга». Про це інформують в управлінні ДМС України в Черкаській області.

«Тепер з’явилася можливість обрати не тільки конкретну дату відвідування підрозділу міграційної служби, а й навіть час. Записатися до електронної черги можна безпосередньо в підрозділі міграційної служби через термінал, отримавши талончик з обраною датою та часом прийому», - зазначають у відомстві.

Утім уточнюють, що на прийом бажано з’явитися за 10 хвилин до обраного часу, адже у разі неявки громадянина протягом 2 хвилин з моменту початку виклику до кабінету його черга автоматично скасовується.

На сьогодні для попереднього запису через термінал у підрозділі можна обрати дату впродовж найближчих 30 днів.

Згодом до електронної черги можна буде записатися і на офіційному сайті ДМС, отримавши СМС-повідомлення з обраною датою і часом. Попередній запис обмежуватиметься найближчими 14 днями.

Наразі до сервісу підключені УДМС України в Черкаській області (обласний апарат), який знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, та Придніпровський РВ у м. Черкаси за адресою: м.Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 32 а.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Ох,і досягнення… А через інтернет ніяк? А як же ІТ-технології?

Вгору