Один з претендентів на посаду голови Черкаської ОДА готовий втілити програми Зеленського в життя

25 травня 2019, 11:07
Один з претендентів на посаду голови Черкаської ОДА готовий втілити програми Зеленського в життя
Відсторонений мер Сміли Олексій Цибко зазначає, що веде перемовини в Адлміністрації Президента щодо посади голови Черкаської ОДА, пише "Прочерк".

Сьогодні в черкаському політикумі ходить багато чуток щодо розгляду командою Володимира Зеленського кандидатів на посаду голови Черкаської облдержадміністрації.

Олексій Цибко досі судиться за посаду, однак готовий також і очолити область.

– Так, я зараз в переговорчому процесі в Адміністрації Президента. І веду з цього приводу перемовини. Більше коментарів поки дати не можу.

– Яка ситуація з поверненням на посаду мера Сміли?

– Справа перебуває в касаційному суді. Я чекаю розгляду, адже Порошенко свого часу втрутився особисто в процес. Та зараз змінилася ситуація і тепер сподіваюся, що свої наміри й передвиборчі гасла вдасться таки втілити в життя. Адже свого часу громада мене обирала не за красиві слова, а за конкретні справи. Те, що депутатам Смілянської міськради не сподобалося багато моїх ініціатив і рішень, це вже їхня справа. Але я не хотів, щоб певні люди ремонтували дороги. Так само я виступав проти продажу наркотиків у місті, а це можна було б вирішити встановленням відеонагляду в Смілі. Як бачимо, декому мої ініціативи не подобалися.

У черкаському політикумі доводилося вже чути й інші прізвища кандидатів, крім Цибка, на посаду голови ОДА. Ішлося про експрокурора області Олександра Литвина. І за керівника Черкаської філії ПриватБанку Віктора Шуршина.

Зв’язатися з Литвином не вдалося, а Шуршин зазначив, що коментувати чутки недоцільно, тож він цього не робитиме.

Нагадаємо, що підприємець Володимир Зозуля (готель «Апельсин»), що є публічною особою і керівником команди Зеленського на Черкащині, казав, що знає сина Олександра Литвина, син, мовляв, працював на виборах в ОВК.

Коментарі

Степанич сказав:

А ідеї людей він не хоче втілити в життя?
Геть з пляжу!!

Вгору