Один з кандидатів у депутати міської ради злісно порушує правила благоустрою Черкас

20 травня 2014, 18:00

"Такого нахабства і невігластва я ще не бачив ніколи. Один з кандидатів у депутати Черкаської міської ради Володимир Халай випередив усіх. Ще не ставши депутатом, уже дозволяє собі порушувати правила благоустрою міста Черкаси, Закон про вибори, а також загальнолюдські моральні правила поведінки та здорового глузду".

Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко*.

– Мало того, що він змусив дівчат обклеїти своїм портретом усі стовпи навколо міської ради, то він ще й величезну металеву конструкцію зварив і встановив біля східців у міськраду.

Особисто я, як начальник управління інспектування такої поведінки кандидата зрозуміти не можу. Ну якщо він вважає, що йому усе можна, то вже ж приніс свій рекламний щит у 206 кабінет та й поставив, так сказати, зайняв собі місце ))).

На законні і цілком логічні зауваження працівників муніципальної інспекції шановний пан кандидат відповів агресією, погрозами, лайкою...

Якщо ТАКІ рвуться до влади, то я тепер розумію, чому у більшості черкащан така зневага і відраза до політики і до політиків.

Надіюся, що виборці у нас мудрі і розберуться, хто є хто.

*Текст наведено мовою оригіналу.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору