Один із дворів Черкас засяяв по-новому

17 листопада 2018, 12:22

Один із дворів Черкас засяяв по-новому

У Черкасах на вулиці Героїв Дніпра 43, 45, 47, 49 та 51 було реконструйовано дворове освітлення. Під час забезпечення освітлення за вищезазначеними адресами було встановлено 24 металевих, оцинкованих опор і 24 світодіодних LED-світильників потужністю по 40 Вт. 

- Дворове освітлення по вулиці Герої Дніпра 43, 45, 47, 49 та 51 раніше було відсутнє. Наше комунальне підприємство робить усе можливе аби встановлювати більше світодіодних LED-світильників, оскільки саме вони дозволять заощаджувати на енергоспоживанні та зекономити кошти з міського бюджету, – зазначив заступник директора КП "Міськсвітло" Павло Собко.

Один із дворів Черкас засяяв по-новому

Нині триває реконструкція вулиць: Кобзарської, Хоменка, Генерала Момота, Олексія Панченка, Пахарів Хутір, Смаглія, прикордонник Лазаренка, Тараскова, Героїв Майдану, Мендєлєєва, Можайського, Мечнікова, Ціолковського, Соснівської та Золотоніської.

За інформацією КП "Міськсвітло"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Выложите смету и увидим экономию Столбы для экономии-железобетонные

DN xb :

Заощадження буде тоді, коли буде встановлено з сонячними батареями і вітряками. Так як це робиться в цівілізованих країнах. А тут всього лише на декілька десятків відсотках споживання.

Вгору