Один із дворів Черкас засяяв по-новому

17 листопада 2018, 12:22

Один із дворів Черкас засяяв по-новому

У Черкасах на вулиці Героїв Дніпра 43, 45, 47, 49 та 51 було реконструйовано дворове освітлення. Під час забезпечення освітлення за вищезазначеними адресами було встановлено 24 металевих, оцинкованих опор і 24 світодіодних LED-світильників потужністю по 40 Вт. 

- Дворове освітлення по вулиці Герої Дніпра 43, 45, 47, 49 та 51 раніше було відсутнє. Наше комунальне підприємство робить усе можливе аби встановлювати більше світодіодних LED-світильників, оскільки саме вони дозволять заощаджувати на енергоспоживанні та зекономити кошти з міського бюджету, – зазначив заступник директора КП "Міськсвітло" Павло Собко.

Один із дворів Черкас засяяв по-новому

Нині триває реконструкція вулиць: Кобзарської, Хоменка, Генерала Момота, Олексія Панченка, Пахарів Хутір, Смаглія, прикордонник Лазаренка, Тараскова, Героїв Майдану, Мендєлєєва, Можайського, Мечнікова, Ціолковського, Соснівської та Золотоніської.

За інформацією КП "Міськсвітло"

1 сказав:

Выложите смету и увидим экономию Столбы для экономии-железобетонные

DN xb сказав:

Заощадження буде тоді, коли буде встановлено з сонячними батареями і вітряками. Так як це робиться в цівілізованих країнах. А тут всього лише на декілька десятків відсотках споживання.

Вгору