“Одразу п’ятеро 200-бальників”: черкаський вчитель математики став кращим у своїй галузі

21 вересня 2021, 20:02

Дипломом Черкаської міської ради у номінації «Кращий працівник галузі середньої освіти 2021 року у м. Черкаси» нагородили Романа Барвінка - учителя математики Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ).

Про це повідомляє пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

За підсумками ЗНО–2021 року одразу п’ятеро його учнів Титаренко Данило, Коваль Назарій, Шульга Олена, Зінченко Софія, Маліченко Максим отримали найвищі 200 балів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Оксана :

Це не є показник….. .Працюючи в сливках можно готувати 200 бальників.Кількість годин вивчення математики в ФІМЛі і в звичайній школі різні ,а програма звичайної школи не передбачає завдань параметричних на оцінку 10 балів.Ау,Міністерство почніть міркувати і справедливо знання дітей оцінювати та оцінювати працю вчителів.Не щодавно спілкувалась с колишньою колегою,яка пішла на вислугу-відпрацювала в школі 25 років.Пенсія по вислузі 2100 грн..Вчителі вчать різних учнів ,з різним відношенням до математики як у них так і у їхніх батьків.

Оксана :

Функція редагування відсутня в коментарях під статею.Коми не проставилися, там де потрібно і ……. .Можно вважати,що це навмисно?

Екатерина :

На сайте osvita.ua есть рейтинг всех школ Украины по сдаче ЗНО 2021, где Черкасский ФИМЛИ, является бронзовым призёром ( занимая третью позицию) в Украине. Благодаря таким учителям, как Барвинок Р.Л. ( где средний бал по математике 191,6 всех учащихся)
… Злой плачет от зависти, а добрый от радости!

Вчитель математики :

А що робити тим вчителям в котрих 3 год на тиждень математики у 10 і 11 класах?Коли їх навчати на 200 балів?І фізкультури 3 години,1 мистецтва і 1 година алгебри,порівняли…А ЗНО здавати всім однаково.

Вгору