Одну з черкаських шкіл з понеділка можуть відправити на карантин

01 лютого 2018, 21:41

Кількість хворих дітей у 33-ій школі перевищує 20%. Про це у коментарі виданню "ІнфоМІСТ" повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

– Ми щоденно моніторимо ситуацію щодо відвідуваності, маємо дані по кожному класу. Станом на вчора, у нас хворих дітей нараховувалось менше 20%, що в межах норми. Тобто навчальний процес не має підстав призупиняти, – повідомив Волошин. – Окрім того, ми слідкуємо не лише за кількістю хворих, а й співпрацюємо із департаментом охорони здоров’я, щоб бути вкурсі, чи не перевищено епідеміологічний поріг.

За його словами, є питання лише по 33-тій школі. Завтра діти ще вийдуть на навчання у звичайному режимі, а вже в понеділок залежно від відвідуваності вирішуватимуть питання про призупинення навчання.

– Можливо, за вихідні частина одужає, – додає директор департаменту. Як відомо, у частині міст України через значний відсоток хворих школи закривають на карантин. Рішення про призупинення навчання, наприклад, в Києві директори можуть ухвалювати самостійно. – Таке право мають і черкаські директори шкіл, але вони це погоджують із департаментом, – наголосив Волошин.

Також він повідомив, що у дитячих садочках міста ситуація стабільна. У жодному кількість хворих діток не перевищує норми.

Вгору