Одне немовля померло, інше – народилося з ДЦП: у Золотоноші батьки звинувачують акушера у халатності (відео)

30 жовтня 2020, 11:11

У перших числах вересня в Золотоноші немовля померло від травм, яке зазнало під час пологів. Батьки в отриманих травмах звинувачують лікаря, який приймав пологи, однак він провини не визнає, - про це повідомляє "ТСН".

Журналісти з’ясували, що в акушера Олександра Сичова, випускника стоматологічної академії, якого звинувачують у трагедії, це вже друге кримінальне провадження.

Рома був довгоочікуваним первістком у родині

Мама загиблого хлопчика Оксана розповідає, що всю вагітність обстежувалася у лікаря. Жодних нарікань на самопочууття її чи дитини не було.

- Усю вагітність я обстежувалась у лікарні в Золотоноші. Дитина нормально росла та розвивалася. Але на пологах я народити сама не змогла. Сказали, що робитимуть кесарів розтин, але на роботі не було гінеколога. Черговий акушер вирішив сам стимулювати пологи. Кесарів розтин зробили через годину, але дитина народилася з травмами, - розповідає пані Оксана.

Немовля отримало важкі черепно-мозкові травми, були крововиливи у мозок і під час пологів йому пошкодили шийний відділ хребта. За справу взялася поліція і зараз для з'ясування обставин трагедії проводять експертизи.

- Внесено до ЄРДР кримінальне провадження за фактом неналежного надання медичної допомоги під час пологів, - повідомив начальник Золотоніського головного управління Нацполіції в Черкаської області Олександр Охрименко.

Через імовірну халатність лікаря сталося вже дві трагедії з нмовлятами

За допомоги акушера Олександра Сичова 5 років тому у цьому пологовомувідділенні народився і Єгор.

- Коли сказали, що мене потрібно кесарити, у лікарні не виявилось кесаревого пакету. Коли чоловік збігав купив, тоді вони вже всі сполохнулись. Це більше години, а дитинка вже задихалась. Він народився майже мертвий, – розповіла матір Єгора Оксана Рідько.

У Єгора ДЦП. Родина вже п’ять років намагається довести в суді, що такого діагнозу не було, якби його матері вчасно зробили УЗД та операцію.

Керівництво лікарні, де стались обидві історії, просить не садити медика за ґрати. Як варіант, заборонити йому займатися медичною діяльністю.

Сам лікар після розголосу звільнився. Але за кілька кроків від лікарні, у приміщенні готелю, орендував кабінет, де продовжує приймати жінок.

Медику 35 років. Навчався у Полтавській стоматологічній академії. Пологове відділення золотоніської лікарні – його перше і, як сам каже, невдале місце роботи. Однак лікар не визнає себе винним.

- Якби не водій таксі, який на годину пізніше привіз гінеколога, все було б добре, - стверджує Олександр Сичов.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору