“Одна з найбільш яскравих перемог у сезоні”: “Черкаські Мавпи” переграли “Одесу”

04 травня 2021, 18:24

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" переміг клуб "Одеса" з рахунком 100:77. Гра відбулася 1 травня.

Про це повідомляє пресслужба БК "Черкаські Мавпи".

Перша чверть завершилася майже за рівного рахунку – 25:24 на користь Одеси. Хоча ще за 3 хвилини до завершення стартового відрізку, підопічні Олега Юшкіна вели в 10 очок. Саме завдяки ривку своїх легіонерів Мавпи змогли впритул наблизитися до суперника.

Після відпочинку Черкаські Мавпи більше не давали суперникам повторити старт поєдинку. З кожною подальшою чвертю вони лише збільшували свою перевагу. Загалом, господарі змогли реалізувати аж на 10 пострілів з гри більше – 38 на 28, зробити майже вдвічі більше підбирань – 47 на 26, і показати кращу командну гру – 29 передач проти 20. Все це дозволило Мавпам впевнено перемогти Одесу – 100:77.