Одержувачі субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива

28 листопада 2023, 07:50

Одержувачі пільг і житлових субсидій в опалювальному сезоні 2023-24р. отримають додаткову підтримку на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів.

Відповідне право передбачено постановою Кабміну від 7.11.2023р. № 1173.

Уряд визначив, що протягом строку дії експериментального проекту для надання пільг та житлових субсидій будуть діяти збільшені мінімальні норми забезпечення населення дровами та вугіллям для опалення. 

Розмір додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива буде розраховано індивідуально для кожного домогосподарства як різницю між розміром, визначеним згідно цієї постанови, та розміром виплати до запровадження експериментального проекту. 

Тим, кому в 2023 році вже призначено пільгу або житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива, додатково подавати заяву не потрібно – розмір доплати перерахують за наявною інформацією. 

Для встановлення доплати одержувачі пільг та житлових субсидій до 20 листопада отримали від Пенсійного фонду України смс-повідомлення про необхідність надати від свого імені та членів домогосподарства згоду на збір, передачу та обробку персональних даних.  

Згода має бути надана до 1 грудня 2023 року як відповідь на смс-повідомлення (відповідь: “так“/“ні“) або шляхом  безпосереднього звернення до органу Пенсійного фонду України. 

Додаткова підтримка одержувачам пільг та житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива може бути здійснена не більше одного разу протягом строку дії експериментального проекту.

За інформацією пресслужби ГУ ПФУ в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Юлія :

Чому неможна отримать по фактичному місці проживання,а тільки за пропискою?

Валентина :

Добрий вечер хочу спросити ми не получаемо субсидию нам положена це субсидич

Наталі :

Якщо є газова плита для приготування їжі, а опалення/ котел на дрова- чи може бути призначена субсидія на дрова?

Вгору