Одаричу порадили пройти обстеження на предмет адекватності та скласти свої повноваження

31 липня 2014, 11:28

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький звинуватив міського голову Сергія Одарича у "вбивстві" черкасців та порадив йому пройти медичне обстеження на предмет адекватності. 

Про це він заявив під час сесії міськради.

- Чому ви сповідуєте подвійні стандарти: займаєтесь голослівною демократією та ще й так не любите черкасців? Зважаючи на вашу поведінку останнім часом вважаю, що вам необхідно пройти медичне обстеження на предмет адекватності. У липні обласна державна екологічна інспекція здійснила перевірку ТОВ "Мареллі", яке належить родинному бізнесу Одарича. Підприємство із виготовлення меблів та ДСП працює у мікрорайоні "Дніпровський". Його викиди забруднюють повітря та шкодять здоров'ю людей. Після перевірки спеціалісти виявили низу порушень, зокрема, перевищення вмісту формальдегіду вдвічі, який є токсичним. Це подвійні стандарти Одарича. З одного боку, він демонструє турботу про містян, з іншого - вбиває їх, - наголосив Радуцький.

Він також звернувся до міського голови з проханням не гнівити Бога і скласти свої повноваження.

- Поїдьте полікуйте нерви, а то ви вже з переляку собі й охорону найняли. Повірте, вас ніхто не чіпатиме, бо ви улюбленець "регіоналів". Також хочу вручити вам направлення до санаторію "Україна", де я наразі перебуваю на реабілітації після операції. Повірте, там дуже гарні процедури, - підкреслив Олександр Романович і передав міському голові "путівку" до санаторію.

Проте, як виявилося, "путівка" виявилася прайс-листом, що засмутило мера Черкас.

- Це не путівка, Олександре Романовичу, це прайс-лист, тому я не зможу ним скористатися, - пожартував очільник міста.

Поділитись

Коментарі

Вгору