Одарич та Радуцький перейшли на новий рівень обливання одне одного брудом

05 червня 2014, 09:53

Олександр Радуцький звинувачує Сергія Одарича у фальсифікації виборів і погрожує скласти щойно виграний депутатський мандат. Одарич у свою чергу називає Радуцького «брехливою істотою», та погрожує звільнити з роботи, щойно сяде у мерське крісло, пише vechirka.net.

Основну відповідальність за фальсифікацію виборів до Черкаської міської ради та на пост міського голови Олександр Радуцький покладає на Сергія Одарича та його команду. Бо жодні соцдослідження, проведені у місті напередодні виборів, не прогнозували того відсотку підтримки, який отримав сам Одарич та Партія вільних демократів на виборах. Радуцький, готовий навіть із здобутим депутатським мандатом розпрощатися, тільки б винні були покарані.

— Я складу повноваження депутата міської ради, якщо правоохоронні органи не покарають фальсифікаторів. Треба покарати одну людину, щоб черкащани зрозуміли, що досить продавати голоси. Також я складу повноваження, якщо ТВК не відреагує на величезну кількість скарг, не перерахують бюлетені на дільницях, — поставив ультиматум Олександр Радуцький. — Ми вже зараз виявляємо фальсифікації на окремих дільницях і можемо стверджувати, що фальсифікація мала місце узагалі. І хтось за це має понести покарання, аби іншим було неповадно. У нас деякі кандидати розглядають вибори як бізнес проект: можна купити голову, членів дільниць і навіть виборців. Це відбиває бажання у людей іти голосувати. Черкасці звикаються з думкою, що як би вони не голосували від цього результат не залежить.

За словами депутата, сьогодні порушено кілька кримінальних проваджень за фактом фальсифікації результатів голосування, тож він не втрачає сподівань на швидке покарання фальсифікаторів.

Тим часом Сергій Одарич ігнорує звинувачення Радуцького і погрожує останньому звільненням. Мовляв, той був ефективним керівником «Дирекції парків» лише під керівництвом Одарича.

— Мені байдуже, що думає Олександр Радуцький, він настільки брехлива істота, що якщо на нього звертати увагу, то не буде коли займатися справами, – парирував Сергій Одарич. — Він був ефективним директором, коли я його за руку водив щодня і показував, де яку лавочку поставити, де сміття прибрати. Зараз нічого не змінилося в парках, крім того, що все бур’янами позаростало, – сказав Сергій Олегович.

Справжні мексиканські пристрасті між цими двома політиками вже кілька років розважають городян. Запал, з яким вони кинулися у нове протистояння, передбачає чимало цікавих подій та яскравих звинувачень, свідками яких стануть черкащани у найближчі тижні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору