Одарич розповів про перші кроки на посаді мера

30 травня 2014, 12:53

Кандидат на посаду міського голови Черкас та лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич розповів з ким збирається формувати більшість в міськраді, і які перші кроки у ролі мера він втілюватиме.

- Сформувати більшість і працювати в таких рамках буде надзвичайно складно. Сьогодні реально лише три політичні сили можуть утворити більшість, і то вона буде неповною для нормальної роботи. Та моє бачення більшості таке – Вільні демократи, "Солідарність" і "УДАР". Тут іде мова про 31-32 депутатів, тобто це мінімальна більшість в міськраді, - зазначив Сергій Одарич.

За його словами, наразі ведуться перемовини і вже протягом кількох днів буде оголошено формат більшості.

Лідер ПВД також повідомив, які кроки він буде робити, коли стане міським головою.

1. Очистити виконавчий комітет від корупціонерів.

- Рівень корупції зашкалює, ухвалюються маразматичні рішення. Я буду ініціювати скасування рішень щодо надання дозволів під кіоски, дозволів на забудову берегової смуги. Сьогодні зрозуміло, за що іде боротьба, і такі істеричні воплі ми чуємо щодо фальшувань виборів, тому що людям є що втрачати, - заявив кандидат в мери.

2. Завершити модернізацію теплових мереж, встановити додаткове обладнання з метою зменшення використання природнього газу під час опалювального сезону удвічі.

- Така можливість у нас є. Сьогодні ми можемо до 60-70% тепла генерувати і подавати в домівки без використання газу, з використанням деревини та вугілля. З цього приводу я після виборів розмовляв з кількома європейськими фінансовими інституціями, які готові фінансувати проекти, пов'язані з утепленням усіх бюджетних установ (шкіл, дитсадків) та житлових будинків. Мова йде про сотні мільйонів гривень для Черкас. Це можливість створення близько 7-8 тисяч робочих місць і можливість зменшення втрат неефективного використання тепла від 40 до 60%, - пояснив лідер ПВД.

3. Продовжити роботу з інвесторами для будівництва у місті виробництв та створення нових робочих місць.

- Я вже відновив переговори з потенційними інвесторами, зокрема, з кількома німецькими компаніями щодо інвестування в місто і будівництва тут кількох виробництв, - сказав Сергій Олегович.

4. Провести повний аудит та передати до правоохоронних органів людей, які протягом останнього року розкрадали кошти.

- Мене все-таки цікавить, куди поділися 12 млн грн із 18, які були використані на капремонт доріг? Чому у нас так стрімко зросли послуги на прибирання міста порівняно з попередніми роками? - наголошує Одарич.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору