Одарич перестав купувати російські товари

24 березня 2014, 14:49

Екс-мер Черкас Сергій Одарич закликає черкащан бойкотувати товари російського виробника та відмовитися від російського газу, щоб припинити підтримувати економіку "вже не братського нам народу". Сам екс-посадовець також дотримується самопроголошеного вето на продукцію РФ і не купує "російське".

Про це він повідомив сьогодні, 24 березня, під час прес-конференції.

- Більша частина "братського" народу сьогодні підтримує цю агресію (введення військ РФ на територію України - ред.), тому не варто мати ілюзії, ні про які братські стосунки України з Росією наразі не йдеться. Ми повинні чітко розуміти, що наразі можемо розраховувати лише на себе. Ми маємо виробляти та споживати власний продукт, принципово не підтримувати продукти російського виробника, не підтримувати таким чином їхню економіку. Припинити використання російського газу. Розумію, що це складно, але протягом кількох років багато речей в Україні здійснювалися. Потрібно дати додатковий поштовх модернізації наших виробництв, нашого комунального господарства, щоб взагалі відмовитися від споживання російського газу. Сьогодні вся Росія тримаєтьс лише на доходах від нафти і газу. Якщо прибрати чи на третину скоротити ці доходи статтей, то Росія економічно розвалиться на шматки, - заявив Сергій Одарич.

Наразі він вважає українську економіку слід швидко переорієнтовувати на розвинуті ринки.

- Максимально швидко намагтися переорієнтувати нашу економіку на розвинуті ринки. З осені цього року ЄС відкриває кордони, знімає мито на українські товари, тому за цей час нам необхідно знайти ринки збуту для своєї продукції. Нічого надскладного в цьому немає, - підкреслив екс-мер.

Вгору