Одарич не вважає результати місцевих виборів сфальшованими

29 травня 2014, 14:49

Кандидат на посаду міського голови і лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич стверджує, що під час виборів його команда не виявила жодних системних порушень законодавства. Тому він вважає, що немає жодних підстав називати результати виборів сфальшованими.

Про це він повідомив сьогодні, 29 травня, під час прес-конференції.

- Про ці вибори, як і про всі попередні, не можна сказати, що вони були безгрішними. Як і під час усіх виборчих кампаній багато було випадків, нарікань, зауважень із приводу організації роботи комісії. Наша команда не виявила жодних системних порушень виборчого законодавства, які б могли впливати на результати виборів, - заявив Одарич.

Також він спростував заяви місцевих політиків щодо того, що його команда майже на кожній виборчій дільниці повкидала за свою партію та за своїх кандидатів по 200 бюлетенів.

- Хочу озвучити офіційні дані про кількість людей, які взяли участь у голосуванні, тобто кількість бюлетенів, знайдених у скриньках після голосування:

- вибори Президента України - 143 тис. 768 бюлетенів;

- вибори міського голови Черкас - 142 тис. 457 бюлетенів; (Тобто на півтори тисячі менше людей взяли участь у голосуванні за мера міста порівняно з голосуванням за Президента. Причиною цього є те, що деякі дільниці, наприклад, СІЗО і в'язниця не голосували на місцевих виборах. На окремих дільницях не всі виборці брали у них участь. Так, в обласній лікарні голосували лише виборці з міста Черкаси).

- за партійними списками - 142 тис. 441 бюлетень. (Порівняно з голосуванням за міського голову, то 16 бюлетенів хтось виніс собі на пам'ять, не кинувши їх у скриньку).

- по мажоритарним округах - 125 тис. 115 бюлетенів. (Це стосується передовсім закритих виборчих дільниць. Наприклад, 3 міська лікарня (14 округ), відповідно із тих 300 осіб, які того дня там перебували, виявилося лише 6 чи 7 людей, які із округу №14. От вони і голосували за мажоритарного кандидата. Всі інші відповідно до закону не брали участі у цьому голосуванні. Тому це одна з причин, чому значно менша кільксть людей брала участь у голосуванні, - розповів кандидат в мери.

Він наголосив, що якби відбувалося десь вкидання бюлетенів, тим паче по 200 на кожній дільниці, тоді у голосуванні за міського голову мало б взяти участь на 24 тисячі осіб більше, ніж у голосуванні за Президента.

- Ми ж маємо результат, що їх було на 1000 менше, - зазначив Одарич.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору