Одарич не хоче відшкодовувати міськраді 200 тисяч гривень

06 травня 2014, 15:53

 

Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що питання відшкодування ним міській раді збитків у розмірі 200 тис грн поки що не можна навіть розглядати.

Про це він повідомив журналістам 5 травня.

- Розсилається інформація із сайту прокуратури області про стягнення з мене 200 тис. грн за незаконне звільнення Прокопова. Ми знову бачимо використання адміністративного ресурсу. Коли збирався суд, і що він розглядав, невідомо. 13 листопада 2013 року Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ зупинив розгляд справ щодо відшкодування коштів, оскільки був не завершений розгляд кримінальної справи, пов'язаної із звільненням працівників. На сьогодні розгляд кримінальної справи не завершений. Ще рішення не ухвалено, але навіть, коли його ухвалять, то це буде рішення першої інстанціїї, а набуде воно чинності лише після розгляду в апеляції. Я переконаний, що, яким би не було рішення суду першої інстанції, якась зі сторін буде його оскаржувати. Тому питання відшкодування збитків не можна взагалі розглядати до того часу, поки не буде встановлено вину. Натомість вже встановлено, що до повноважень міського голови не входить поновлення заступників на посадах, - заявив Одарич.

Нагадаємо, що у квітні 2013 року прокурором міста Черкаси в інтересах міської ради до Сергія Одарича подано позов про відшкодування матеріальних збитків за незаконне звільнення ним працівника (його заступника Анатолія Прокопова). Рішеннями Соснівського районного суду міста Черкаси та апеляційного суду області позов прокурора було задоволено.

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив у силі рішення судів першої та другої інстанції, якими задоволено позов прокурора.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору