Очільник Тального чекає звернень людей, щоб почати ремонтувати аварійний міст

01 грудня 2021, 14:28

Міст через Гірський Тікич, який з’єднує два мікрорайони Тального, подекуди без поручнів, суцільного покриття та з обірваними електродротами. Жителі вулиць скаржаться, що металевий міст в аварійному стані та просять відремонтувати його, аби було безпечно перейти з одного берега на інший. Обійти небезпечний маршрут можна, але потрібно йти втричі довше, інформують Вісті Черкащини.

На початку 90-их збудували цей міст спеціально для розширення одного із підприємств у Тальному – вели через нього водопровід та електроенергію. Відповідно він раніше знаходився на балансі цього підприємства. Водночас у відділі ЖКГ міської ради кажуть, що зараз міст офіційно на балансі громади не перебуває, а чий він - теж не знають. Припускають, що, скоріш за все, – безгосподарний.

– Електричні дроти, які просто висять без захисного футляру, досі діючі, а там не 220 вольт, а набагато більше. Частину труб вже давно вирізали і покрали. Тобто цей міст зараз не використовують за призначенням. Проте він важливий для місцевих жителів, які кожен день переходять ним, хоч це і небезпечно, – розповідає місцевий житель.

Голова Тальнівської громади Василь Сідько каже, що про стан мосту знає, але проблему ніхто з жителів не озвучував і не писав звернення.

– Нехай люди звертаються до нас, ми візьмемо його на баланс і будем ремонтувати. Є спеціальна комісія, яка буде займатись цим питанням. Ми виявляємо багато необлікованого майна по громаді, беремо його на баланс. Це не складна процедура, – відповідає Василь Петрович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору