Очільник райвідділу освіти став головою Смілянської райради

11 листопада 2015, 09:58

мельник

Після невдалих спроб у п’ятницю обрати голову райради сьогодні депутати знову зібралися на сесію. У роботі сесії взяли участь 34 депутати ради. 100% явка підтверджує важливість питання порядку денного, пише Юрова Гора.

Як ми вже повідомляли до районної ради обрано 34 депутати від політичних партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 8 депутатів, «Батьківщина» – 8 депутатів, «Черкащани» – 6 депутатів, Радикальна партія Олега Ляшка – 4 депутати, Народна партія – 4 депутати, Аграрна партія – 2 депутати та «Укроп» – 2 депутати.

Цього разу на посаду голови районної ради претендували знову три кандидати. Після провального голосування у п’ятницю знову помірятися силами вирішив представник «Батьківщини» Василь Латенко. Конкуренцію йому створювали Василь Мельник (БПП «Солідарність») та Володимир Грошев (Радикальна партія Олега Ляшка).

У першому турі голосування за Василя Мельника проголосувало 16 депутатів, за Василя Латенка – 10, за Володимира Грошева – 6, 2 – не підтримали жодного кандидата.

У другому турі: Василь Мельник отримав переможні 18 голосів, Василь Латенко закріпив свій попередній результат у 10 голосів, а 6 депутатів не підтримали жодного, це ймовірно ті, хто попереднього разу голосував за Грошева.

Отже, головою Смілянської районної ради обрано Василя Миколайовича Мельника.

 

Довідково. Народився 23 квітня 1972 року у селі Корсунка Тальнівського району Черкаської області. Має вищу освіту. Закінчив Уманський державний педагогічний університет зі спеціальності педагогіка і методика середньої освіти. Педагогічну діяльність розпочав у 1994 році на посаді педагога Малостаросілької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Потім більше 15 років працював учителем Балеклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, та вже близько двох років очолює районний відділ освіти. Одружений. Виховує сина та доньку.

Поділитись

Коментарі

Вгору