Обвинувачений у смертельній ДТП у Черкасах запевняє, що за кермом був не він

21 жовтня 2019, 16:24

Обвинувачений у смертельній ДТП у Черкасах доводить, що за кермом був не він

У Придніпровському районному суді Черкас триває судове засідання щодо смертельної ДТП, що сталася в Черкасах ще в липні минулого року. Тоді загинула молода мама та її 4-річна дитина - дружина та син поліцейського.

Під час сьогоднішнього засідання обвинувачений вимагав не визнавати вилучені кошти речовим доказом, запевняв, що він не був за кермом і вимагав дослідити відео з його відеореєстратора.

- Ніхто жодного разу не вказував на мене як на водія, - зазначив Захаренко.

При цьому він апелював до відео з ютуба, на якому він говорить поліцейським, що не був за кермом. Однак за словами захисту потерпілої сторони, таким чином Захаренко лише підтверджує те, що він намагався ввести в оману слідство.

Як зазначали раніше свідки, сам винуватець ДТП пересів на пасажирське сидіння та скидав провину на пасажира, який втік із місця пригоди.

При цьому при перегляді відео присутні в залі емоційно відреагували на слова Захаренка "Мені з цим жити". Також обвинувачений просив змінити йому адресу домашнього арешту, мотивуючи це тим, що боїться за свою сім'ю.

- Захаренку було змінено запобіжний захід на домашній арешт, враховуючи, зокрема, те, що у нього на утриманні є малолітня дитина.

Якщо він так переживає за сім'ю, то хай і допомагає дружині утримувати цю дитину, - зазначила прокурорка Дидич і попросила суд не змінювати адресу.

Суд вирішив відмовити у клопотанні підозрюваного та оголосив перерву у судовому засіданні до 5 листопада. До цього часу прокурор має надати суду речові докази.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору