Обвинуваченого в організації вбивства журналіста з Черкащини залишили під вартою

14 грудня 2019, 15:32

Городищенський районний суд Черкащини залишив під вартою обвинуваченого у вбивстві журналіста, учасника Євромайдану Василя Сергієнка Володимира Воронкова. Про це повідомляє «Адвокатська дорадча група», пише "Громадське".

Зазначається, що заявлені відводи колегії суддів не розглядали, а наступне засідання у цій справі заплановане на 8 січня 2020 року.

Нагадаємо, журналіста, активіста Майдану Василя Сергієнка викрали у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області у дворі власного помешкання. Наступного дня його тіло знайшли у лісі в Корсунь-Шевченківському районі закатованим, з пакетом на голові, з численними ножовими пораненнями, закутим у наручники.

В організації викрадення, катуванні та вбивстві Сергієнка підозрюють Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Максима Русіна та Романа Недибалюка, яких затримували впродовж 2015-2017 років. У липні 2017 року прокуратура Черкаської області направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора та одного з виконавців викрадення і вбивства.

Наприкінці серпня суд відпустив із СІЗО під домашній арешт Вадима Мельника — обвинуваченого в організації вбивства журналіста, учасника Євромайдану Василя Сергієнка.

Мельник безперервно перебував під вартою з 18 травня 2017 року. Прокурори також клопотали про те, щоб на два місяці продовжити арешт обвинуваченому у виконанні вбивства Володимиру Воронкову і змінити запобіжний захід із домашнього арешту на перебування в СІЗО Вікторові Горбенку й Романові Недибалюку, яких обвинувачують у виконанні викрадення журналіста.

Суддівська колегія залишила під вартою Воронкова, а Горбенка і Недибалюка під цілодобовим домашнім арештом.

У червні суд відпустив під домашній арешт фігурантів справи про вбивство журналіста Василя Сергієнка Романа Недибалюка і Віктора Горбенка.

Коментарі

Вгору