Обсяг фінансування міської програми «Депутатський фонд» на 2018 рік збільшено до 204 тис. грн.

27 грудня 2017, 14:40

21 грудня в ході засідання сесії Канівської міської ради депутати затвердили міську Програму «Депутатський фонд» на 2018 рік, у рамках якої жителі міста, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати  матеріальну допомогу.

Насамперед допомога надається людям, які перебувають на довгостроковому лікуванні або потребують хірургічного втручання; страждають від онкологічного захворювання; учасникам АТО, які зазнали поранень, травм, захворювань і потребують невідкладної допомоги. Окрім того, одноразова матеріальна допомога надається канівцям у разі стихійного лиха, пожежі, повені та інших особливих обставин, які вони не можуть подолати без сторонньої підтримки.

Фінансування відповідної програми проводиться за рахунок коштів загального та спеціального фондів міського бюджету. Обсяг фінансування визначено в розмірі 204 тис.грн. (тобто по 6 тис.грн. на кожного депутата міської ради).

До слова, в 2017 році депутатами було надано матеріальної допомоги на суму 170 тис.грн. Надавалась вона згідно з поданими заявами та відповідними документами. Зокрема, малозабезпеченим та соціально-незахищеним верствам населення на лікування та на хірургічне втручання.

За повідомленням Канівської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору