Обпалили, мабуть, щоб собаки з’їли, – очевидці розповіли про подробиці жахливої знахідки у Смілі (відео)

30 серпня 2017, 08:03

 Жахлива знахідка у Смілі - мертве немовля на городі. Тіло новонародженої дівчинки було присипано землею та прикрито газетою, повідомляє "Сегодня".

Зоя Миколаївна натрапила на мертву дівчинку на городі у сусідки. Жінка підняла газету, якою було прикрито тіло, і ледь не знепритомніла.

- З півгодини молилися та хрестилися. Це дуже жахливо. Ну, так як ми дивилися, то там і пуповина залишилася,  - розповідає Зоя Миколаївна.

На крики жінки позбігалися сусіди. Сусіди запевняють, що дівчинка була доношеною, але понівеченою.

- Руки, кажуть, обгорілими були і була прикидана землею. Обпалили, мабуть, щоб собаки з'їли, - говорить житель Сміли Андрій.

Жителі вулиці впевнені, що понівечене тіло дитини підкинув хтось чужий. Ця вулиця віддалена від центру і живуть тут переважно пенсіонери. За декілька днів до жахливої знахідки дружина Михайла бачила тут незнайомку.

- Якась світловолоса дівчина 25-ти років йшла з двома пакетами. Вона озирнулась і повернула на ту вулицю, потім знову озирнулась. Вона дивилася в кущі, - розповідає житель Сміли Михайло Грицевський.

У поліції усі покази свідків були записані. Також була порушена кримінальна справа за статтею умисного вбивства. Наразі батьків немовляти шукають.

- Причина смерті дитини буде встановлена у рамках проведення судово-медичної експертизи, - зазначив прес-офіцер управління Нацполіції в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Для вбивць новонародженого немовляти правоохоронці вимагатимуть довічного ув'язнення.

Вгору