“Обличчя було все синє”: на Городищині загинула староста села

13 вересня 2020, 20:15

фото тематичне

У селі Петрики Городищенського району насмерть збили старосту Наталію Гибало. Разом з людьми жінка прибирала територію обабіч дороги. За кермом автівки сидів 83-річний пенсіонер. Від зіткнення очільниця села підлетіла на понад метр у повітря, кажуть свідки. Винуватець трагедії зупинився не одразу.

- Наталія Петрівна була на благоустрої села, - розповідає секретар Петриківської сільської ради Людмила Хворостенко. – Перед цим їздила у справах в Городище. Потім пішла до людей допомагати. Той пенсіонер мав їхати правою стороною дороги. Взяв уліво, бо хлопці саме розчищали хащі і поїхав обочиною. Вона бачила, що наближається автівка. Ніхто ж не думав, що наїде прямо на неї. Відлетіла на скло, а звідти на дах. У повітря її підкинуло десь на півтора метри. Гальмівного шляху не було. Зупинився теж не одразу. Гибало померла на місці. Перед цим ще кілька хвилин харчала. Коли ховали, обличчя було все синє. Не можна було впізнати.

Наталія Гибало

Чоловік не одразу міг зрозуміти, що збив людину, вважають у селі. Нещодавно староста планувала клопотати, аби в пенсіонера вилучили посвідчення водія. Нібито неодноразово вже  був винуватцем аварій.

- Йому 83 роки. Старий і немічний, - продовжує Хворостенко.  - Кілька разів вже створював аварії. Наталка Петрівна хотіла їхати в поліцію, аби його позбавили права керування. Ми так зрозуміли, що він уже дуже погано бачить. Це її сусід через 3 хати. Вже після цього всього він сказав: «Краще б я когось іншого вбив, ніж мою сусідку». Нещодавно намагався забрати машину. Її вилучили правоохоронці. Поїхав велосипедом аж в Городище.

Наталії Гибало було 46 років. Про загиблу очільницю Петриків у селі лише позитивні відгуки.

- Хоч була й молода, але як мати, - говорить Людмила Хворостенко. – Всі бігли до неї, коли потребували допомоги. Працювала із 2006-го року. Робота була для неї на першому місці. Хоча й родина в неї є. Чоловік, двоє дітей. Донька нещодавно вийшла заміж і саме вагітна. Наталя Петрівна дуже чекала на онуку. Має народитися за кілька місяців. Син ще неповнолітній.

На момент аварії чоловік був тверезим, говорять в поліції.

- Кримінальне провадження відкрито за порушення  правил безпеки руху, що призвело до смерті потерпілого, - коментує речниця поліції Черкащини Зоя Вовк. – Транспортний засіб вилучили. Вирішується питання про вручення підозри.

Ймовірний винуватець аварії зараз вдома. Живе самотньо. Дружина померла кілька місяців тому. Донька мешкає в Росії. До батьків не приїжджає.

Наталію Гибало поховали у п’ятницю, 11 вересня.

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Вгору