Область отримала понад 13 млн гривень субвенції для житла дітям-сиротам

05 червня 2018, 19:18

Утричі більшу, ніж торік субвенцію з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа отримала Черкащина. Цього року на покращення житлових умов дітей з цієї категорії в області мають 13,5 млн грн, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Минулоріч область завдяки цій субвенції придбала 11 об’єктів соціального житла для 13 осіб з числа  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, у Городищенському, Кам’янському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському районах та Тальнівській об’єднаній територіальній громаді. На це спрямували 3,8 млн грн державних коштів.

– Торік ми освоїли кошти субвенції, – зазначив посадовець. – Зараз у нас є утричі більша сума субвенції, ніж у 2017 році, яку маємо так само освоїти. Важливо ураховувати черговість дітей, які стоять на обліку, наявність експертних висновків вартості майна, щоб надалі не було питань у контролюючих органів, і, найважливіше, зважати на потребу.

У 2017 році за рахунок місцевих бюджетів забезпечено житлом 24 особи цієї категорії. За оперативними даними цього року є потреба у придбанні понад 50 житлових об’єктів. Зокрема трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу у Звенигородському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському районах та 53 квартир (будинків) для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Вгору