Обласний прокурор незадоволений результатами розслідування справ часів Євромайдану

20 лютого 2015, 18:22

 

1

Сьогодні під головуванням прокурора області Юрія Шеремета відбулося розширене засідання колегії з питань обговорення підсумків роботи органів прокуратури області у 2014 році та основні завдання на наступний період, інформує прес-служба відомства.

У засіданні взяли участь заступники прокурора області, начальники структурних підрозділів прокуратури області та міжміськрайпрокурори.

Під час засідання прокурор області неодноразово звертав увагу учасників заходу на те, що він не задоволений результатами роботи підпорядкованих прокурорів, окремих відділів прокуратури області та особливо станом досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, пов’язаних з подіями «Євромайдану».

«Вимагаю у найкоротший термін забезпечити дієвий вплив процесуальних керівників на стан досудового розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням акцій протесту, та прийняття щодо них законних і обґрунтованих рішень, а заступникам прокурора області згідно з розподілом обов’язків здійснювати оперативний контроль за вказаною роботою», - зазначив Юрій Шеремет.

2

У ході обговорення приділено особливу увагу роботі з виявлення та профілактики корупційних правопорушень.

«Мене не влаштовує такий результат вашої роботи та роботи провоохороних органів з протидії корупції. Прошу активізувати діяльність з вказаного питання. Особливо наполягаю на вжитті дієвих заходів з метою викриття корупційних схем у сферах державних закупівель, приватизації та охорони довкілля», - додав прокурор області.

За результатами колегії прийнято рішення про притягення до відповідальності окемих прокурорів за неналежне виконання ними своїх посадових обов’язків.

Також Юрій Віталійович наголосив, що в умовах нагальної потреби підвищення обороноздатності країни вимагає додаткових скоординованих зусиль місцевих органів влади, військового управління та правоохоронних органів забезпечення законності під час здійснення заходів часткової мобілізації.

На виконання доручення Генерального прокурора України прокурором області підписано розпорядження, яким передбачено щоденне чергування працівників апарату з метою забезпечення законності під час проведення часткової мобілізації, надання методичної допомоги у межах компетенції Черкаському обласному військовому комісаріату.Аналогічні розпорядження видані і на місцях.

«Вимагаю від відповідальних прокурорів забезпечити дієву співпрацю та координацію між всіма учасниками, які забезпечують законність під час здійснення заходів часткової мобілізації», - підсумовуючи додав прокурор області.

Коментарі

Вгору