Обласні депутати від БПП хочуть підняти в Черкасах ціни на проїзд

02 березня 2018, 11:24

Фракція БПП у Черкаській обласній раді хоче підвищити тарифи на проїзд в Черкасах. Таке прохання під час сесії обласної ради озвучив керівник фракції БПП, заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв.

Під час свого виступу Омаргалієв звернувся до депутатів Черкаської міської ради з проханням підняти плату за проїзд, аргументувавши свою позицію здорожчанням палива, необхідністю підняття заробітних плат, оновлення матеріально-технічної бази.

Поділитись

Коментарі

да сказав:

сократить омаргалиева,а на секономленную зарплату просубсидировать перевозчиков!

Сергей сказав:

Нет повышению а этмх депутатов и омаргилеева под суд. Он же вор

Олег сказав:

устроить им массовый бойкот, работникам производств, предприятий поднимать вопрос с руководством о доставке сотрудников до/из дома на/с работу, небольших фирм кооперироваться на аренду бусов, студенты, бюджетники-троллейбусы. Иначе, не знаю, в этом болоте будем бултыхаться и дальше..

йцукен сказав:

Тепер видно кому відкотили. Реформи транспорту хочете? Хрін вам. Платіть по 5 гривень а ми будемо верещати що знов мало. І так по колу. Пі..си!

черкащанка сказав:

Омаргалієв їздить на своїй машині і йому байдуже скільки буде коштувати квиток.ХАБАР ОТРИМАВ і тепер потрібно його відробляти і байдуже до думок черкащан.

черкащанка сказав:

Хабар отримав тепер прогинається.Омаргалієв на маршрутка не їздить то йому байдуже ,хоч і 10 грн.

Вгору