“Обережно, жінки” – черкаський театр покаже, що буває зі зрадниками (відео)

06 червня 2018, 15:15


Черкаський драматичний театр незабаром представить нову виставу “Обережно, жінки”. В ній актори покажуть що буває зі зрадниками та спробують розв’язати любовний чотирикутник.

Одна для фінансової вигоди, інша для ліжка, а третя — для душі. Це все про кохання головного героя спектаклю — Сержа. Його втілює на сцені актор Максим Рижевол.

— По моїй внутрішній органіці мені це близько. Не тим, що я ловелас, а енергією — він такий веселий, позитивний, живий, — розповідає актор Максим Рижевол.

Всі коханки різних вікових категорій та соціального статусу. Наймолодша та найзамріяніша — студентка. Вона хоче вийти заміж та жити щасливо.

— Вона його кохає. Хоче прожити з ним все життя. Але тут дізнається, що в нього є коханки і їй це боляче, — говорить про свою героїню акторка Катерина Олєйнікова.

Друга коханка — барменша з місцевого пабу. Акторка, яка виконує цю роль за життя зустрічала нечесних чоловіків.

— Моя героїня починає скандал, коли застає його з іншими коханками. Але мені здається, що в житті не варто цього робити. Просто потрібно відійти, якщо таке сталося, — розповідає акторка Олена Брехая.

Найстарша коханка — спонсорка героя. Вона заможна доросла жінка, яка орендувала і оплачувала квартиру героя та допомагала в його кар’єрі. Але попри досвід вона дуже розгублена.

— Моя героїня дуже налякана. Їй зраджували весь час. Вона весь час його перепитує, чи він її не обманює. Герой їй в очі говорить, що ніколи їй не зрадить і тут же зраджує, — говорить акторка Тетяна Крижавнівська.

Коли Тетяна вперше прочитала сценарій, то побоялася жіночого приниження.

— Один, як завжди, чоловік і коло нього три жінки. Всі яскраві і кожна заслуговує на своє щастя. Режисер слідкує за цим. Все йде на грані, але приниження немає. Жінка залишається на висоті, — ділиться Тетяна Крижавнівська.

Режисером та перекладачем вистави стала львів’янка Людмила Колосович. Саме цей твір для постановки в Черкасах обрали не випадково. Тема вистави актуальна завжди.

— І чоловіки і жінки роблять всілякі дурниці через свою самотність. Через те, що вони одинокі і шукають своє щастя. Це тема кохання, тема зради, тема вірності. Можливо, хтось побачить тут себе і побачить, як це смішно. І що потрібно шукати своє щастя іншими методами. Або бути уважними, спілкуючись зі своїми партнерами, — розповідає режисерка Людмила Колосович.

Насолодитися прем’єрою вистави черкасці зможуть вже 7 червня о 18:00 в Будинку культури ім. І.Кулика.

Вгору