Обдерту черкаську халабуду “одягли” за 19 тисяч (фото)

26 травня 2015, 18:51

1

На розі бул. Шевченка та вул. Пастерівської встановили нову банерну сітку, яка маскує понівечену недобудову.

2

Як повідомив кореспонденту vikka.ua начальник відділу реклами та дизайну Черкаської міськради Андрій Поліщук, за весь комплекс робіт, тобто друк і розміщення банеру та приведення до ладу самої конструкції, влада спрямувала 19 100 гривень.

Роботи виконувало ФОП Ситник О. В. Підприємець надає річну гарантію на банер. Утім у відділі дизайну сподіваються, що вона протримається довше.

3

"Це не той підрядник, що виконував роботи минулого разу. Оскільки він виставив більш дорогу вартість – майже 30 тисяч гривень. Ми ж орієнтувалися на меншу", – повідомив Андрій Поліщук.

Також він повідомив, що ініціатором встановлення нової банерної сітки виступили міський голова Сергій Одарич та низка депутатів, зокрема – депутат від Блоку Петра Порошенка Андрій Більда.

4

Нагадаємо, попередню сітку встановили у 2012 році. Виготовлення та монтаж банерної сітки, а також спеціальної металоконструкції на аварійний будинок тоді обійшовся місту в 32 тисячі гривень. Утім на початку року сітка розірвалась і тривалий час висіла у зіпсованому стані. На початку лютого сітку зняли.

Поділитись

Коментарі

Вгору