Новий рівень сервісу: Uklon запускає клас “Бізнес” у Черкасах

11 квітня 2024, 12:06

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon представив клас «Бізнес» у Черкасах, для тих, хто цінує високий рівень надання сервісу. Таким чином, для жителів міста стануть доступні поїздки на автівках вищого рівня, ніж представлені в класі «Комфорт», з покращеними умовами в цілому.

Станом на квітень 2024-го року клас «Бізнес» представлений у восьми містах України, зокрема, у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Кривому Розі та Черкасах.

«Ми завжди прагнемо вдосконалюватись заради наших клієнтів, і запуск класу «Бізнес» у Черкасах – це лише ще один крок у цьому напрямку. Пишаємось пропонувати високий рівень сервісу та переконані, що кожна поїздка класом «Бізнес» стане особливою для користувачів. Адже професіоналізм драйвера та зручні авто вищого класу забезпечать найкращий досвід під час замовлення», – коментує операційний директор Uklon Вадим Іщенко.

Середня вартість поїздки класом «Бізнес» трохи вища середньої вартості класом «Комфорт». Рейтинг драйвера, що співпрацює з Uklon, для виконання поїздок класом «Бізнес» – не менше, ніж 4,85.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору