Новий футбольний майданчик відкрили на Черкащині

08 травня 2019, 16:15

Новий футбольний майданчик відкрили на Черкащині

Минулими вихідними у Хижинцях на Лисянщині відбулося свято спорту, за участю жителів навколишніх сіл, ветеранів АТО, молоді. На ньому відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям, спорудженого на кошти місцевого і державного бюджетів, загальною вартістю 1 мільйон 430 тисяч гривень.

У цій церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець та сільський голова Сергій Ярошевський, які оголосили про початок турніру з міні-футболу на честь воїнів АТО. Віднині він буде щорічно проводитися в Хижинцях.

У змаганнях за почесний кубок взяли участь команди з Лисянки, Хижинець, Чаплинки, Погибляка, Семенівки та Медвина Київської області. У впертій боротьбі перемогу здобули спортсмени Чаплинки, на другому місці – гості з Медвина, а на третьому – лисянська команда, яка складалася виключно з ветеранів АТО, і гравцем у ній також виступав Олександр Вельбівець.

Усі команди, які брали участь у турнірі, одержали в подарунок футбольні м’ячі. Господарі свята подбали й про змістовний відпочинок - його учасники смакували солдатською кашею і запашним чаєм, насолоджувалися співом хижинського фольклорного колективу «Калина».

Читайте також: 10 запитань до фітнес-тренера: як правильно бігати.

 

Коментарі

Вгору