Новини зі ̶С̶к̶і̶ч̶к̶о̶в̶щ̶ин̶и̶ Черкащини

02 лютого 2021, 13:22

Вчора приступив до своїх обов'язків новопризначений керівник області і колишній колега Зеленського по цеху Олександр Скічко. Як повідомляють добрі люди в його оточенні, з огляду на повну відсутність управлінських досвіду, він не знає з чого почати і боїться що-небудь підписувати, щоб цим не підписати собі ненароком вирок. Скічко поки настільки в шоці і всього боїться, що навіть пошту вчора не розписав. А це його обов'язок. Але це його проблеми.

Смішно те, що завдяки інстаграму своєї дружини Скічко показує повну відсутність розуміння, що там відбувається. Його дружина пише в інстаграмі, що шукає дитячий садок і хоче туди вже відвести дитину на наступному тижні. Це звичайно дуже мило і я бажаю їй знайти цей садок, але є один нюанс.

У той момент, коли інші черкаські родини чекають на поточний рік, щоб потрапити в садок, дружина губернатора свою дитину хоче в садок влаштувати по блату? Тому що інакше в садок вона дитини не влаштує. Там чергу реально на рік. Так як Скічко планує проскочити цю чергу? Або сім'я Скічко не в курсі яка ситуація з дитячими садками в місті від якого обраний Скічко. Ось це веселуха!

Так само мило, що дружина нового Глави області цікавиться в інст, який садок краще? А чого чоловіка не запитати? Адже Скічко був депутатом від міста Черкаси, де на території його округу є 5 садочків! Це # 29, # 33, # 69, # 74 і # 86. Він же повинен був, як мінімум за цей час зробити хорошим якийсь один садочок або всі п'ять. Для людей, не для себе. І він же повинен знати свій округ і знати який садок краще. 

Або все так погано, що з округом він знаком лише віртуально? З областю так само буде? Або область це лише тимчасовий трамплін для переходу в міністерство інфраструктури?

У будь-якому випадку я з інтересом буду стежити за всім, що відбувається там. А буде точно не нудно.

Борислав Береза, громадський діяч, народний депутат України VIII скликання

Джерело: сторінка у "Фейсбук" Борислава Берези

Коментарі

Василь :

Шановний пан Борислав, Ви трохи мабуть країною помилилися коли писали про “дружину губернатора”. Річ у тому, що в Україні немає губернаторів, а є голови ОДА. А це дві великі різниці…

Василь :

На**р ви цього му**ка сюди вліпили?

Вгору