Новий керівник муніципальної інспекції не знає, які МАФи потрібно зносити в Черкасах

05 вересня 2017, 19:00

Виконавчий комітет міської ради відклав питання щодо демонтажу тимчасових споруд по вулиці Гоголя біля Центрального ринку. З проектом демонтажу на виконкомі виступив новопризначений керівник муніципальної інспекції ЧМР Віталій Косяк.

Заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко нагадав, що йдеться про ті споруди, які невідомі особи встановили вночі на землі універмагу «Добробут».

- І коли ми туди приїхали, то вони відверто нам сказали, що мають конфлікт з «Добробутом». Тож, якби це була міська земля, ми могли б впливати на ситуацію. Зараз поліція проводить слідчі дії, а ми виходимо в цій ситуації третьою стороною. Тому ми не можемо перевищити свої повноваження, - сказав Геннадій Шевченко.

Відтак міський голова Анатолій Бондаренко запропонував повернутися до демонтажу МАФів після проведення слідства.

Водночас заступник міського голови Роман Буданцев зауважив, що ще півроку тому був проголосований список МАФів, які підлягали знесенню.

- Тож логічно було б почати знесення з них, - сказав заступник і поцікавився, чи знає новопризначений керівник інспекції про цей перелік.

На що Віталій Косяк відповів, що він не мав часу на ознайомлення з переліком. Виправитися Віталій Косяк повинен до наступного засідання виконкому - тоді він має представити графік демонтажу МАФів, за який раінше було проголосовано.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору