Новопризначений начальник відділу охорони здоров’я Сміли написав заяву на звільнення

21 серпня 2020, 12:14

В.о.начальника відділу охорони здоров’я у Смілі Сергія Юрчик написав заяву на звільнення. Про це інформує інтернет-видання "Сміла.юа"

Молодий перспективний юрист був призначений на цю посаду 8 липня. І пропрацювавши лише 1,5 місяці не витримав і написав заяву.

2020 08 21 urchik1

За словами Сергія Юрчика, він не може працювати за таких умов.

- Якщо працювати – то працювати. Депутати вже 22 рази не можуть зібратися. Я хочу нормально виконувати свою роботу. Ходити і обіцяти щось медикам – не бачу сенсу. Адже особисто я нічого не можу гарантувати, все залежить від влади і депутатів, - обурюється Юрій. - У Смілі всі готуються до виборів, думають про свої рейтинги. У мене політичних амбіцій немає. я відстоюю інтереси медиків. А суть у тому, що про зарплату медикам ніхто не думає. Всі хвилюються лише про власні інтереси. Я вважаю, що у ситуації, що склалася у Смілі, треба відставити свої амбіції в сторону – виплатити людям зарплату і все.

Як зазначає пан Юрій, медичні працівники не винні, що у місті тягнуться якісь політичні розбірки. Також говорить, що дуже важко морально працювати, коли немає підтримки.

- У мене є багато ідей, як краще реформувати галузь, як далі виживати медицині у Смілі, є багато планів для розвитку. Але я один нічого не можу зробити. завжди потрібна підтримка депутатів, затвердження на сесіях… А у Смілі цього немає. А сидіти чекати до жовтня, до виборів, потім чекати, поки зайде новий склад депутатів, поки вони почнуть працювати…. Я не бачу сенсу втрачати час.

Також Сергій Юрчик розповів, що згідно з Законом, допрацює 2 тижні. Наразі оголошено конкурс на нового начальника відділу.

Поділитись

Коментарі

Вгору