Новообраний голова Степанецької ОТГ оприлюднив свої статки

24 травня 2017, 11:21

Новообраний голова Степанецької об'єднаної територіальної громади Олександр Яременко має у власності гараж і половину квартири, а його дружина володіє автомобілем, частиною квартири, двома земельними ділянками та тримає на рахунку в банку трохи більше 4 тис. доларів. Про це свідчить подана перед звільненням електронна декларація Олександра Івановича, опублікована у Єдиному державному реєстрі декларацій і, яка охоплює період з 1 січня 2017 по 15 травня 2017, повідомляє «Kanos».

У власності новообраного голови Степанецької ОТГ порівну з дружиною знаходиться квартира у Каневі, площею 52,7 кв. м. Також у його власності гараж, площею 30 кв. м. Дружина Олександра Івановича має у власності дві земельні ділянки площею 1000 і 654 кв. м., а також легковий автомобіль Шевроле Авео 2011-го року випуску.

Заробітна плата за основним місцем роботи Олександра Яременка впродовж вище вказаного звітного періоду  склала 34 193 грн., а його дружини - 18 423грн. Також у числі доходів останньої значаться отримані проценти у розмірі  2 446 грн. У свою чергу у числі інших джерел доходу Олександра Яременка з січня по травень поточного року вказані виплати на харчування - 2300грн. (джерело доходу ФК «Росава»), а також отримана благодійна допомога від Миколи Бабича (6 265грн.), Тетяни Туз (4000грн.) та Юлії Пустовойт (5 120грн).

Останні три пункти, за словами Олександра Івановича, стосуються наповнення його виборчого фонду на виборах голови Степанецької ОТГ.

Рахунків у банку новообраного голови ОТГ немає, в той час як його дружина тримає на банківському рахунку 4 634 доларів.

Детальніше з електронною декларацією Олександра Яременка можна ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору