Новообраний депутат міськради відмовив Одаричу

25 червня 2014, 09:13

 

24 червня міський голова Черкас Сергій Одарич запросив новообраного депутата Олега Кашка на зустріч під час якої вони розмовляли про розвиток міста та нагальні міські проблеми.

Про це написав Олег Кашко у Facebook.

"Сергій Олегович пропонував увійти до його Партії вільних демократів – на що я відповів, що у будь-якому випадку готовий голосувати за усі рішення, корисні для міста і його мешканців, залишаючись поза межами будь-якої політичної партії та фракції. Я готовий до конструктивної співпраці на благо мого мажоритарного округу та міста в цілому, залишаючись самовисуванцем та безпартійним. Саме таку позицію і вважаю головним принципом своєї роботи у міській раді, - повідомив Олег Кашко.

У ході розмови із міським головою я порушив одну із найбільш актуальних для мешканців мого мажоритарного округу проблему – викиди черкаського ДОКу, скарги на які я масово отримую. Міський голова запевнив мене, що це питання буде вирішено – до кінця року на підприємстві буде встановлено нові фільтри – і скарг на забруднення повітря більше не буде".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору