Нового директора школи-інтернату призначив мер Черкас?

30 серпня 2016, 13:02

300820161014350539075

Зникає інтрига довкола постаті майбутнього директора Тальнівської школи-інтернату. Ймовірно, посаду директора віддадуть вчительці міської школи №1 Людмилі Постоловській, пишуть Вісті Черкащини.

"Директора інтернату призначає область, – каже начальник відділу освіти Тальнівської РДА Лариса Коваль. - Ми до того не маємо жодного стосунку. Звісно, за законом область має спитати нашої згоди, але, думаю, ніхто нічого не питатиме. Самі призначать".

У Тальному ширяться чутки, що за Постоловську просив у губернатора Юрія Ткаченка міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Бондаренко – уродженець Тальнівщини", – каже тальнівчанка Валентина. Прізвище не хоче називати. "Його рід іде з Глибочка. Постоловська – його далека родичка".

Анатолій Бондаренко заперечує чутки.

"Людмила Постоловська ніяка мені не родичка. Можете заспокоїти пліткарів. Я давно знаю пані Людмилу по партійній роботі. Була колись членом комісії від Блоку Юлії Тимошенко. Мені подобається, як вона працює".

Кажуть, що начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський не в захваті від претендентки. Але опиратися губернатору й меру Черкас не буде.

Нагадаємо, що попередній директор Олександр Павленко помер 31 липня. Область обіцяла, що 40 днів не призначатиме нового керівника в школу.

Поділитись

Коментарі

Вгору