Нова очільниця обласного управління культури розповіла, які цікаві проєкти планують реалізувати на Черкащині

28 липня 2020, 19:15

Пресконференція новопризначеної начальниці управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА Людмили Фіть відбулася сьогодні, 28 липня. На заході очільниця розповіла про плани, стратегії та напрямки майбутньої діяльності, - про це повідомляє кореспондент "Про все".

За словами Людмили Фіть, вектор роботи може змінюватися, бо з кожним днем надходить все нова інформація.

- У стінах ОДА інколи кажуть трохи не те, що в районах. Тому я намагаюся спілкуватися з різними людьми, зокрема на місцях, - говорить пані Людмила.

За її словами, зараз в управлінні культури є кілька напрямків роботи.

- Є стратегічні об'єкти, які ми затвердили і над якими будемо працювати. Це заповідник в Легедзено та Черкаська дитяча бібліотека, на базі якої ми плануємо стоворити Library hub. Зараз шукаємо кошти для того, аби створити простір та наповнити його цікавими заходами для дітей, - говорить начальниця управління.

Також Людмила Фіть наголошує на важливості роботи з пам'ятками культурної спадщини, підтримки і розвитку комунальних закладів.

- Ми будемо дивитися на досвід світу та України, залучатимемо думки експертів та громадськості. Якщо ми хочемо далі активно розвиватися, нам необхідні активні люди, які знають ситуацію на місцях та можуть допомогти організувати якийсь культурний захід. Важливо підтримувати внутрішній туризм на Черкащині, - наголошує Людмила Фіть.

Поділитись

Коментарі

Вгору