Нова команда змінить стратегію поводження із землею, – Юлія Тимошенко

21 грудня 2018, 11:51

Нова команда змінить стратегію поводження із землею, - Юлія Тимошенко

Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою патріотів і показала, хто дійсно дбає про національні інтереси України, а хто — про власне збагачення. Про це Юлія Тимошенко розповіла журналістам у кулуарах парламенту після ухвалення законопроекту 9355-5, який одностайно підтримала фракція "Батьківщини".

Лідер партії зазначила, що непродовження мораторію до президентських виборів позбавило б Україну безцінного скарбу — української землі.

- Сьогодні в нашому залі був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати її з молотка. Сьогодні парламент, по суті, проходив тест: скільки в залі присутніх людей, які не готові ні за які гроші, ні за які ультиматуми здати сільськогосподарську землю, — заявила голова партії.

Тимошенко звернула увагу на те, що президентська фракція фактично зривала голосування, а в підсумку продовження мораторію підтримала лише третина депутатів БПП.

- Після президентських виборів, - запевнила Тимошенко, - нова команда повністю змінить стратегію поводження з сільськогосподарською землею. Ми зможемо побудувати сімейні ферми, створимо всю систему сприяння розвитку малих і середніх сільгосподарських підприємств, побудуємо переробку аграрної продукції, дамо можливість фермерам з часом придбати цю землю не на аукціонах, а завдяки довгостроковим пільговим кредитам під 3-5% річних. Ми зробимо все для того, щоб був уведений єдиний податок на гектар землі, - зазначила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Тимошенко нагадала, що дві такі потужні країни, як Канада та Ізраїль, майже всю сільськогосподарську землю мають у державній або в комунальній власності.

- Це потужні країни, які мають землю, але не дають з нею поводитися як заманеться. І Україна буде такою, — підсумувала вона.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору