“Нова якість” знову вивозитиме негабарит: названо умову, за якої діти не платитимуть за сміття

22 листопада 2021, 15:02

Відсьогодні, 22 листопада, управлінська компанія "Нова якість" знову починає вивозити великогабаритне сміття з майданчиків Черкас.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Негабарит вивозитимуть з понеділка до суботи за графіком. Приватний сектор очищатимуть від великогабариту раз на тиждень у день вивезення ТПВ. Поки що "Нова якість" працює без спеціальних контейнерів. Тариф складає, як і раніше, 13,2 грн з особи щомісяця.

- Ми півтора року просимо міськвиконком знизити його (ред. - тариф). Окрім того, від рішення влади залежить і питання: чи платитимуть за сміття діти та пільговики. Ми готові взяти на себе витрати за маленьких черкасців, якщо місто візьме на себе решту пільгових категорій, - зазначають в управлінській компанії.

Графік вивозу:

Нагадаємо, що з 8 липня цього року ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість “Благоустрій" призупинила вивіз негабариту із Черкас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власник скандальної “Нової якості” купив собі “бюджетний” літак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

“- Ми півтора року просимо міськвиконком знизити його (ред. – тариф).” – а, так все-таки мер не узгоджую зниження тарифу та звільнення дітей та старих від цього ярма? Тоді чому ж він прикидається “бедной овечкой”, що не може протистояти НЯ, наче в місті хазяїн Бортник, а не мер? Ну да, Бортник же тепер із літачким, а мер поки без.)))

Валенса :

Мафія перемогла! За час побитих горшків з мерією місто не потонуло в смітті, то можливо і без Бортника можна жити? Але, де ж він, бідненький, на новий літачок заробить?

Игорь :

Не платил и не буду платить.Нет договора́ подписанного мной пусть гуляет этот Бортник.

Игорь :

Яке велико габаритне сміття в приватних будинках!??????????????

Вгору