Ніякого шантажу не буде, або я усіх порозпускаю, – Бондаренко

28 січня 2016, 16:00

1447785912-8506-bondarenko-cherkassyi

Сьогодні відбулося чергове засідання сесії Черкаської міської ради. Проте питання щодо обрання секретаря та членів виконавчого комітету і на цьому засіданні у порядок денний не вносили. Щоправда міський голова Черкас запевнив, що "нормальний виконком" депутати оберуть вже на наступному засіданні.

- На наступну сесію ми оберемо нормальний виконком.  Ніяких посад тут ніхто не отримає, ніякого шантажу не буде, або я їх усіх дружньо порозпускаю, бо далі я це терпіти не збираюся... Цього хамства, шантажу, торгівлі бізнесом. Вони сьогодні не хочуть нічого здорового, вони торгуються, щоб залишити свій бізнес у комунальних підприємствах, - зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Він повідомив, що кандидатом на посаду секретаря міської ради буде представник фракції "Солідарність".

- Враховуючи наші домовленості, це буде представник їхньої фракції. Наразі вони визначаються з кандидатурою, - повідомив очільник міста.

Щодо членів виконавчого комітету, то Анатолій Бондаренко не змінюватиме своєї позиції.

- Першим заступником я буду пропонувати затвердити Станіслава Овчаренка; заступником з питань ЖКГ - Романа Буданцева; з питань містобудування та архітектури - Cергія Гуру, з питань соцзахисту - Геннадія Шевченка; з питань освіти, культури і медицини - Ігоря Коломойця, - наголосив мер Черкас.

Коментарі

Вгору