Ніякої ялинки та святкової ілюмінації, – Бондаренко

10 листопада 2022, 14:50

У Черкасах не буде новорічної ялинки та святкових вогнів. Виключенням може стати сквер "Юність", який підготують для дітей.

Про це в коментарі для "Про все" розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"Ніхто нічого встановлювати не буде цього року, - каже Бондаренко. – Для дітей, можливо, заходи будуть. Потрібно узгодити це питання з департаментом освіти. Можливо, для дітей своїми силами буде прикрашено сквер "Юність". Я одразу казав, що ніякої ялинки, бо є багато інших нагальних питань".

Коштів заздалегідь на новорічні свята не виділяли, каже міський голова.

Водночас на сайті міськради зареєстрували петицію з проханням не встановлювати новорічну ялинку, а перерахувати кошти на потреби ЗСУ, зокрема на лікування захисників. Наразі петиція набрала менше ста підписів із 500 необхідних.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Вангую: буде так – ми всі “одностайно” відзначимо католицьке Різдво, а потім – першого січня – хода зі смолоскипами (задля економії електроенергії!) присвячена черговій Днюхі пана-провідника і все… І все свято…

Борис Семенко :

Може пан Бондаренко і Новий рік відміне!?
Гадаю, найшлись би меценати надати кошти на ялинку, не такі вже і великі гроші спорядити живу ялину. А електроенергія до того часу вже буде відновлена. Невже мешканці Черкас повинні жити тільки стресами!? Влаштувати маленьке свято мешканцям серед війни – ось справжня велич міського голови!

Оля :

Підтримую, нашого Мера,хлопці захищають нашу землю,яка може йти мова про ялинку,кому хочеться веселощів, приєднуйтесь до наших захисників,а то грієтеся в теплих домівках,а нашим захисникам зараз не легко

О.І. :

Оля, для того мужики (в основному, звичайно,) і знаходяться на війні, аби їхні дружини та діти мали Новий рік та ялинку. І все інше також.

Вгору