Ні вашим, ні нашим: черкаську вулицю пропонують назвати на честь “великого комбінатора”

27 квітня 2018, 17:41

Черкащани вирішили розбавити гумором політизованість питання перейменування вулиць та зареєстрували петицію на сайті Черкаської міськради, пропонуючи назвати вулицю Можайського вулицею героя повістей Ільфа і Петрова - Остапа Бендера.

- Здається у нас забагато політики й суму. Давайте трішки гумору, який завжди годить усім - і правим, і лівим, і центристам, і іншим ...стам. Таким чином, - ні Можайського, ні Бандери. Нехай буде Остапа Бендера, як початок кінця спірних назв вулиць, - пише автор петиції Валерій Голова.

Нагадаємо, нещодавно виконком Черкаської міської ради підтримав пропозицію топонімічної комісії з питання перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери.

Незабаром на сайті ЧМР зареєстрували електронну петицію, у якій її містилося прохання відмовитися від перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери. А згодом з'явилася ще одна петиція -про підтримку рішення щодо перейменування вілиці Можайського на вулицю Степана Бандери.

 

оса сказав:

Я за Остапа Бендера

Григорій сказав:

Та називайте на віка. Фруктовою весело романтичною іт.д.іт.п. А то прийде до влади інша партія знову перейменують на свій лад.

Ольга сказав:

Це коли-небудь припиниться? Скільки вони ще будуть гратися? Чи це буде безкінечний процес із “розпилу” грошей? Зекономірний процес із декомунізації перетворюється на цирк. Не хочете назвати вулицю імені Білосніжки та 7 гномів?)

Вгору