У Черкасах з’явиться вулиця Степана Бандери

17 квітня 2018, 12:25

Виконком Черкаської міської ради підтримав пропозицію топонімічної комісії з питання перейменування 7 вулиць та одного провулку.

Нові назви отримають наступні вулиці:

вулиця Волкова стане вулицею Івана Мазепи;

вулиця Крилова - вулицею Василя Стуса;

вулиця Титова - вулицею Титарною;

вулиця Стасова - вулицею Митрополита Липківського;

вулиця Пацаєва - вулицею Петра Дорошенка;

вулиця Можайського - вулицею Степана Бандери;

провулок Невського - провулком Хмільника.

Попри те, що питання перейменування вулиці Добровольського викликало багато дебатів в топонімічній комісії та мало кілька варіантів найменування, було вирішено повернути вулиці історичну назву - Сінна.

Питання перейменування провулку Пацаєва відклали до наступного засідання виконкому, оскільки було запропоновано назвати його Ясним, а не провулком Івана Сірка, як пропонувалося в рішенні.

 

Роман сказав:

Дебіли, навіщо нам Бандера????? Невже своїх героїв нема??? Бандера,шухевич для західної України герої,для нас вони ніхто.

Олександр сказав:

Невже не вистачає нейтральних назв, таких як: квіткова, абрикосова, виноградна, надніпрянська тощо… Можливо так станеться, що через декілька десятків років знову прийдеться переіменовувати та витрачатит лишні гроші…

Сергей сказав:

Нет фашистк нкт бендере в Черкассах

Андрій сказав:

Фашистів та їх підлабузників прославляєте? Доки людям будуть пихать, міживочі, цю бандерівську сволоту???

Нік сказав:

Согласен, вроде больше не х.. чем занятся, зацыклились на етих переименованиях, достали, мля, героев понаходили, значит те люди которые Черкассы вызволяли уже не герои получается??? Идиоты Вы!!!

Ольга сказав:

ЦЕ коли-небуть припиниться? ХТО підтримав ідею, щоб Бандера “оселився” ще й у Черкасах?? ХТО дав “добро”? Навіть у Києві немає такої вулиці, бо народ – ПРОТИ!

Ігор сказав:

в Киеве есть проспект Степана Бандеры!

Ігор сказав:

и это правильно!

Павло сказав:

Ого, яка численна п”ята колона в моїх рідних Черкасах! Запам”ятайте, рашистські запроданці, вулиця Бандери та інших Героїв України в Черкасах все одно буде! А кому це не подобається – геть з Черкас та з України!

Володимир сказав:

Правильно! Нехай краще вчать історію України(не версію росії) і зроблять висновок про внесок Бандери за незалежність України. Українських героїв потрібно пам’ятати.

Вгору