Невідомі пошкодили вікно черкаського тролейбуса (фото)

30 січня 2019, 12:49
Невідомі пошкодили вікно черкаського тролейбуса (фото)

Фото: Альона Безкровна

Невідомі пошкодили вікно тролейбуса №10, коли він проїжджав між зупинками "Фуршет" та "Лазаренка" (Ярославська). Про це повідомила речник патрульної поліції Зоя Вовк, пише "18000".

Раніше про інцидент у соцмережах повідомила черкащанка  Альона Безкровна, яка їхала тим тролейбусом.

- Проїжджаючи повз будинки, що навпроти «Фуршету» пасажири почули звук пострілу. Невідомі поцілили у вікно. В салоні почалася метушня, всі захвилювалися, що ж сталося. Чоловіки, які були в тролейбусі, говорили що, можливо, відлетів камінчик з під коліс автомобіля, або хтось із чогось вистрелив. Дехто казав, що це підлітки граються, дехто з них підтвердив, що в будинках у ПЗР вікна перших поверхів прострелені дрібними кульками, - написала черкащанка у дописі.

Невідомі пошкодили вікно черкаського тролейбуса (фото)

Фото: Альона Безкровна

Також Альона Безкровна додала, що перебувати у переповненому тролейбусі, коли сталася подія було дуже страшно. До того ж біля цього вікна сиділа дівчинка з бабусею та дві пенсіонерки.

- Завтра цей тролейбус на рейс не виходить, будуть замінювати скло, сказали, що орієнтовна його вартість більше 1000 грн, - додала черкащанка.

Зоя Вовк повідомила, що заяву щодо інциденту у поліцію подала диспетчер тролейбусного парку.Поліція відібрала заяву та пояснення.

Вгору