Невідомі напали на будинок голови Шполянської РДА

28 вересня 2015, 10:05

1438797481_potap

Минулої п’ятниці увечері четверо невідомих осіб в масках вдерлися до будинку голови райдержадміністрації Володимира Потапенка.

Про це повідомляють Шполянські вісті.

На прохання редакції Володимир Миколайович повідомив:

— Напад було вчинено близько 22-ї години. В будинку перебували дружина й дочка, яких невідомі зв’язали.

Правоохоронці опрацьовують кілька версій. Серед них — пограбування. Нападники забрали телевізор, близько тисячі гривень та спиртні напої і зброю. Ну й звичайно, все розкидали у приміщенні.

Можливо, це була і спроба залякування за професійну чи політичну діяльність. Адже раніше в інтернеті проскакували, м’яко кажучи, попередження та звинувачення на мою адресу.

На подібні випади я ніколи не звертав уваги. Та й не прийнято в родині зберігати кошти вдома. Двері в будинок ні раніше, ні зараз ніколи не закривалися. До речі, саме це здивувало правоохоронців, оскільки на всіх виробничих об’єктах, які використовувалися, коли працював на попередній посаді, встановлені відеокамери. А вдома якось не вважали за потрібне це робити.

Якщо це спроба залякування, то вона теж марна, оскільки все, що зроблено за час перебування на посаді, люди бачать і нехай вони судять про мою роботу. Вважаю, що відремонтовані дороги, а залишилося лише три дороги — до Капустиного, Василькова й Іскреного відремонтувати, свідчать про проведену роботу. Вдалося зберегти всі навчальні заклади. Жодну школу не закрили. Медичні заклади підготовлені до зими. Ось за це мені не соромно і приємно говорити.

Вгору