Хто від «Черкащан» балотуватиметься до обласної ради?*

28 вересня 2015, 10:36

IMG_6798

У суботу, 26 вересня, під час конференції Черкаської обласної організації ВО «Черкащани» було затверджено 85 кандидатів у депутати Черкаської обласної ради.

У конференції взяли участь 700 членів об’єднання з усіх районів області. Очолила список «Черкащан» голова обласної ради Валентина Коваленко. Її кандидатуру одноголосно підтримали усі делегати конференції.

IMG_6789

У своїй промові Валентина Коваленко нагадала колегам про те, якою ціною Україна отримала перемогу над злочинним режимом і з сумом зазначила, що сьогодні багато владців продовжують чинити беззаконня. Водночас вона наголосила, що для того, щоб зберегти незалежність і цілісність країни сьогодні вкрай потрібно об’єднати зусилля і попрацювати на благо Черкащини, на благо Батьківщини.

- Влада може бути чесною. Я можу зараз відверто дивитися у вічі людям. Єдине, совісно тримати відповідь перед людьми за тих, хто сидить у столичних кабінетах і не відповідають за декларації, і не чують, як дзвенять копійки у моєї матері та таких пенсіонерів, як вона. Сьогодні попри різні наші думки, ми одностайні в тому, що об’єднуємося заради добробуту своєї землі. Державі потрібні на місцях рішучі лідери, здатні до ухвалення рішень та справжніх змін, здатні взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю. Тільки ми на місцях знаємо і можемо вирішити нагальні проблеми людей нашого краю, бо ми тут живемо і працюємо, - наголосила вона.

IMG_6781

До списку затверджених на конференції кандидатів до обласної ради від ВО «Черкащани» увійшли працівники освіти і медицини, учасники АТО та волонтери, представники різних галузей виробництва та сільського господарства, науковці та громадські активісти. Серед кандидатів -  учасниця АТО Ірина Гаркавенко, досвідчений аграрій, директор Звенигородської філії ТОВ «НВФ «Урожай» Анатолій Строкань, директор Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім.. Т. Шевченка Людмила Семененко, головний лікар Маньківської центральної районної лікарні Юрій Кулик, волонтерка, координатор Центру допомоги армії Оксана Циганок, відомий черкаський журналіст Володимир Лимаренко-Полянський.

- Я дуже поважаю Валентину Михайлівну, це людина єдиний керівник в області, який вийшов з Майдану. Тому, коли вона запропонувала мені піти в єдиній команді, я навіть не вагався і одразу погодився. А взагалі балотуватися в обласну раду вирішив тому, що чесно кажучи за мої 15 років роботи журналістом, я бачу, що вплинути на процес одними матеріалами дуже тяжко. Тому, щоб змінити ситуацію на краще, потрібно брати участь безпосередньо у громадському житті, у суспільному житті, тому я тут. Перевагою команди «Черкащан» є те, що тут є люди, які багато років свого життя присвятили боротьбі з тоталітарним режимом, авторитаризмом, на боротьбу за демократію, - обґрунтував свою позицію Володимир Лимаренко.

IMG_6792

З-поміж інших партій вибрав і вирішив приєднатися до лав ВО «Черкащани» і Павло Карась. На його думку, ця політична сила має суттєву перевагу над іншими.

- «Черкащани» - це єдина місцева команда. У Черкасах, на жаль, більше немає команд. Є фан-клуби лідера – це «Вільні демократи», є сімейний підряд, як у «Батьківщини», де зібрані родичі, друзі, близькі і знайомі. Єдиною командою однодумців, яка хоче змінити життя у місті й області, є «Черкащани». Вони не об’єднанні підтримкою якогось столичного чи місцевого лідера. Основне, що обєднало цих людей – це бажання здійснити кардинальні зміни саме тут, оскільки без цих змін не можна відчувати себе безпечно, не можна забезпечити комфорт життя і просто усе це вже дістало. Хочеться жити в нормальному місті, хочеться, щоб були нормальні дороги, прибиралися вулиці, щоб з крана текла чиста вода, на вулицях було безпечно ходити, а в лікарнях могли надати хоча б невідкладну допомогу, - наголосив Павло Карась.

Загалом під час конференції було наголошено, що команда «Черкащан» живе і працює на рідній землі, відбудовує Черкащину, підтримує громади, створює нові робочі місця, допомагає землякам на фронті та вдома. «Черкащани» мають досвід та готові взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю.

*передвиборча агітація 

 

Вгору