Невідомі, які “замінували” Черкаси, вимагають 7 мільйонів євро

17 травня 2019, 20:23

Фото: Про все

 Сьогодні Черкаси сколихнула новина про "замінування" 13 об'єктів, серед яких торгові центри та навіть пологові будинки. Як повідомляло наше видання, людей із вказаних будівель було евакуйовано. Разом із тим, після низки перевірок рятувальники вже повідомляють, що ця інформація не підтверджується.

Як стало відомо "Про все" із власних джерел, підставою для вжитих заходів стало те, що сьогодні на електронну адресу обласного управління Нацполіції з електронної адреси «[email protected]» надійшов електронний лист з повідомленням наступного змісту: «Важно Взрывы в Черкассах Торговых центрах города Черкассы произойдут взрывы: ТЦ «Кооператор», «Гранд на мытнице», базе «Еврострой», ТЦ «Грандмаркет», «Крещатик Сити», «Днипро Плаза», «Грин Сити», «Любава», «Плазма», «Депо Центр», «Дом Торговли», «Транзит», «Аладин». В нескольких роддомах города Черкассы произойдут взрывы… Пока не будут выполнены наши требования. Это послание для всех шутов СБУ и МВД Украины крышующим предаталей и сектантов, всех силовых структур!!! Страшный кровавый сюрприз по сравнению з которым взрыв Чернобыля ничто, ждёт города Украины!!!... Если нам не будет заплачено 7 мил евро на биткоин счета… Если это не произойдёт, следующая неделя войдёт в кровавую историю!!!» (текст подано мовою оригіналу).

Поліція зареєструвала цю подію. Тим часом сьогодні з'явилася ще й інформація про замінування 19 торгових центрів у Харкові. А кілька днів тому схожа ситуація сталася у Вінниці. Ситуація аналогічна з ситуацією в Черкасах: на електронну пошту поліції Вінницької області надійшов лист, де був перелік об’єктів, які начебто заміновано. Тоді в поліції заявили, що такі ж листи надійшли і у відомства інших міст-мільйонників.

Коментарі

Юрій Сухіх сказав:

Знайти тих, хто це зробив, й на багаття. Без апеляцій, без тюрми. Просто взяти й спалити. Прилюдно.

Ольга сказав:

Для чого існує кіберполіція? Знайти цю наволоч та зробити показову страту. Боже, до чого ми дожили? Якась групка подонків тероризує усю країну. А ми наче безпорадні та захищати народ нікому.

№13 сказав:

А ПОСОСАТЬ НЕ ХОТЯТ ?????

Dr Evil сказав:

ONE MILLION DOLLARS! *dun dun duuuun*

Вгору