День вишиванки в Черкасах відзначили патріотичним велопробігом (відео)

17 травня 2019, 20:18

День вишиванки в Черкасах відзначили патріотичним велопробігом (відео)

Патріотичний верх та спортивний низ. А ще двохколісний друг – за транспорт. Саме так і не тільки черкасці святкували Всесвітній день вишиванки, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

Учора у національному українському одязі містяни прийшли на роботу, навчання й просто вийшли на прогулянку. Відзначає це свято наша держава уже 13 рік поспіль. Ідея вбиратися у колоритне українське вбрання кожен третій четвер травня належить студентам Чернівецького університету. Та не стоять осторонь цього свята і черкаські спудеї.

Аби промчати верхи на залізних конях через усе місто, колона однодумців - хлопців і дівчат - збирається біля тутешнього університету. В один голос зізнаються, прийшли сюди заради підтримки національних символів. А ще продемонструвати, що Черкаси можуть бути містом велосипедистів.

- Це екологічно чистий транспорт. На самокаті далеко їздити, скутер та мотоцикл забруднюють повітря. Будь-яке місто потрошку стає містом велосипедів. Люди розуміють, що це економія та здоров'я, - каже організатор Андрій Чорній.

Пан Андрій один із організаторів свята. Наголошує, святкувати цей день уже ввійшло в традицію. Однак цьогоріч вирішили об'єднати приємне з корисним.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожЯк черкащани День вишиванки відзначають.

Коментарі

Вгору