Нещодавно відновлений “Літак” у Черкасах страждає від вандалів (фото)

22 грудня 2020, 17:54

Нещодавно реконструйованому "Літаку" знадобився ремонт через відірвані пластикові кути, які трималися на монтажному клею.

Фото в соціальній мережі опублікував черкасець Олександр Жмурко, додавши, що від такої картини "на душі неприємно".

У коментарі журналістам "Про все" директор КП "Дирекція парків" Андрій Куча заявив: на його думку, їх спеціально повідривали черкащани.

- Ті кути не просто відвалювалися. На мою думку, їх хтось просто віддирає спеціально, - зазначив директор КП. - Відірвані пластикові кути підрядник уже відновив.

Однак відірвані пластикові кути - не єдина проблема реконструйованого об'єкту.

- Біля "Літака" ще немає ліхтарів, бо люди крадуть. Колись ми їх встановили, а якісь особи прийшли, відкрутили чи відловили, і вкрали. Ми вже зверталися в поліцію стосовно цього інциденту. Вони нікого не знайшли, - розповідає Андрій Куча.

Директор комунального підприємства додає: на реконструкцію "Літака" виділили близько 800 тисяч гривень. Ремонтні роботи на об'єкті ще не завершені, а фінальний акт із підрядником досі не підписаний.

- Ми з ним навіть не розрахувалися повністю, - каже Андрій Куча.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

тоня :

безгосподарність..

Черкащанка :

Як можна збудувати європейське місто із оцим бид…ом, яке його населяє?? Там зламали лавки та ліхтарі, там пошкодили пам”ятник, там вкрали дроти та ліхтарі…Мені хочеться, щоб СКРІЗЬ були камери, зоб звільнити місто від цих недоумків.

Лаврін :

Те “бидло”,то малолітні діти,які своїми чобітками руйнують “надміцні” покриття щойно зробленого об”єкта.
Якість така сумнівна,що навесні все й саме розсипеться!

Вгору