Нерідну бабусю хлопчика, який помер у Черкасах, залишили в СІЗО

22 жовтня 2021, 15:17

Сьогодні, 22 жовтня, в Придніпровському районному суді міста Черкаси відбувалося засідання по справі семирічного Андрійка Лясова, якому своєчасно не надали медичну допомогу, що призвело до його смерті. Наразі вирішували питання щодо продовження терміну перебування підозрюваної Вікторії Лясової під вартою.

Про це повідомляє Zmi.ck.ua.  

29 жовтня спливає термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою нерідної бабусі хлопчика Вікторії Лясової. Тому сьогодні прокуратура клопотала про продовження строку. 

Під час засідання Вікторія Лясова не відповідала або не конкретно відповідала на запитання суді, зокрема щодо анкетних даних. Так, вона спочатку сказала, що їй погано чути. На запитання про те, де проживала до затримання, відповіла, що не пам'ятає цього. 

Сьогодні її адвокат також клопотав, аби засідання відбувалось у закритому режимі, як і попередні. Суддя задовольнила клопотання сторони захисту й подальше засідання відбувалось у закритому режимі. 

У результаті засідання, як повідомив адвокат Вікторії Лясової, суддя ухвалила продовжити термін перебування звинуваченої під вартою на місяць без права внесення застави. 

Нагадаємо, що семирічний Андрійко перебував близько дев’яти днів після травмування без допомоги медиків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору